info@kandidato.cz

Pro jakékoli dotazy

korekce@kandidato.cz

Pro opravy životopisů

Vy se ptáte, my odpovídáme

Kdy dostanu životopis?

Na každý životopis potřebujeme určitý počet hodin. Snažíme se vždy stihnout termín. Termíny se rozlišují podle náročnosti balíčku. Korekce X hodin, Klasik X hodin, Nejvýhodnější X hodin a Za hranice X hodin

Proč je to ve formátu PDF?

PDF je jediný formát, který se nerozpadne a jde otevřít téměř na každém zařízení. Stává se občas, že např. "wordovské" formáty se někomu ve starší verzi wordu otevřou bez písma a to určitě nechcete, že?

Co dostanu navíc k životopisu?

Aby to neskončilo jen u životopisu, tak Vám pošleme šablonu na motivační dopis, která Vám pomůže s tvorbou. Pošleme také tipy a triky jak uspět na pracovním pohovoru. Záleží který balíček si objednáte. Každý má své výhody.

Jak můžu za životopis zaplatit?

Zaplatit nám za tvorbu životopisu můžete buďto převodem přes účet nebo přes bezpečnou platbu kartou přes portál GoPay. Jakmile peníze příjmeme, tak naši profesionálové začnou na Vašem životopise pracovat.

Jak o mě zjistíte potřebné informace do životopisu?

Po objednávce a zaplacení Vám příjde email, kde budete mít formulář, který nám vyplníte. Formulář je opravdu podrobný a je plný návodů jak na to. Zvládnete to. Nebojte se.

Co obsahuje balíček Korekce?

Balíček korekce neobsahuje tvorbu životopisu. Balíček obsahu kompletní audit Vašeho životopisu. Podíváme se na strukturu, obsah, rozložení a vše co je na životopise důležité a pošleme Vám report a doporučení, podle kterého si Váš životopis opravíte.

Co když budu chtít něco na životopise změnit?

Víme, že to je v PDF a tam už moc úprav neuděláte. Ovšem když nám do 30 dnů od přijetí životopisu napíšete, tak Vám to rádi opravíme. Stačí se ozvat 🙂

Opravdu mi životopis od Vás pomůže?

Nejsme žádní superhrdinové, ale práci děláme opravdu kvalitně a věřte nám, že šance dostat se do práce Vašich snů se Vám zvýší rapidně. Poznáte to brzy. Uvidíte.